Salons "Ziedu klēpis"

Ziedi cieņai, uzmanībai un mīlestībai! Ziedu pušķi un kompozīcijas ar piegādi konkrētā vietā un laikā.

Par ziedu salonu "Ziedu klēpis"

SIA "Ziedu klēpis" ir dibināta 2015. gadā. Pamatnodarbošanās – ziedu un telpaugu mazumtirdzniecība, floristikas pakalpojumu sniegšana un svinību vietu noformēšana.

Apliecina sevi kā konkurētspējīgu un stabilu uzņēmumu, kas turpina attīstīties.

Mūsu ziedu salonā "Ziedu klēpis" var iegādāties par zemākām cenām grieztos ziedus, telpaugus, ziedu pušķus un kompozīcijas, mākslīgos ziedus, sveces, dāvanas, suvenīrus un daudzas citas lietas. 

Pēc pasūtījuma par saprātīgām cenām gatavojam līgavu pušķus, auto dekorus, piespraudes, aproces, matu rotas un citus aksesuārus, kā arī vieglus sēru vainagus, štrausus, pušķus un citus dekorus.Ar individuālu pieeju katra klienta vēlmēm, noformējam kāzu ceremoniju un svinību vietas (baznīcas, viesu namus, lauku mājas, lapenes, teltis, brīvās dabas objektus).

Piedāvājam inventāra nomu dažādiem pasākumiem, lai padarītu Jūsu svētkus skaistus un īpaši greznus. Piegāde floristikas izstrādājumiem Jūsu norādītajā adresē.

Sazinieties ar mums

Mūsu kolektīvs

Mūsu draudzīgajā kolektīvā strādā pieredzes bagātas floristes, ar augstu radošo potenciālu. Esam gatavas realizēt Jūsu idejas un rast oriģinālus risinājumus!

Ilze – floristika apgūta pie profesionālas floristikas pasniedzējas un pašmācības ceļā. Piemīt dabas dots talants, ir lieliska formu, krāsu un humora izjūta.

Mārīte – veikala vadītāja un floriste. Florista iemaņas iegūtas divos mācību gados Bulduru dārzkopības vidusskolā. Iegūtas godalgotas vietas floristu konkursos. Dabas dots mākslinieces talants.

Liene – florista izglītība iegūta Bulduru dārzkopības vidusskolā. Piemīt augsta atbildības sajūta. Talants veidot izstrādājumus precīzi un kvalitatīvi.

Sadarbības partneri

Ziedu veikals "Ziedu klēpis" piedāvā

Ziedu pušķu kompozīcijas

Ziedi cieņai, uzmanībai, un mīlestībai! Ziedu pušķi dzimšanas dienā ar piegādi uz mājām vai darbu.

Sēru floristika

Pēdējās atvadas… Sirds smeldze…
Pavadām… Ar skaistiem ziediem. Bēru vainagi, sēru pušķi.

Kāzu floristika

Skaistākie ziedi – Jūsu skaistākajai dienai! Kāzu auto dekors. Piespraudes, aproces un matu rotas.

Kāzu svinību noformēšana

Ziedi ir visapkārt, un varat piedzīvot visromantiskākos mirkļus svētku laikā!

Inventāra noma

Lai svētkus padarītu vēl īpaši
skaistākus, piedāvājam dažādus papildus noformējuma aksesuārus.

Citi pakalpojumi

Dekori un kompozīcijas